Pobierz e-pity 2022
Ewelina Czechowicz

Ewelina Czechowicz

Prawnik specjalizujący się w prawie podatkowym, prawie ubezpieczeniem społecznych oraz odszkodowaniach. Posiada uprawnienia mediatora sądowego oraz wpis na listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2006 r. Pracowała w kancelariach prawniczych oraz Krajowej Administracji Skarbowej.

1, 2 lub 3 zwroty podatku od fiskusa w 2023 r. Wszystko co musisz wiedzieć o swoim zwrocie

Po reformie Polskiego ładu niektórzy podatnicy mogą liczyć na dodatkowy zwrot podatku. Fiskus w ramach rekompensaty za niekorzystne zmiany dla osób ze średnimi zarobkami wypłaca tak zwany hipotetyczny podatek należny (HPN). Trzeba pamiętać, że rekompensata jest jednorazowa i więcej się nie zdarzy. Dopłatę do PIT dostaje tylko część podatników. Sprawdź, czy jesteś w tym gronie i przysługują Ci dodatkowe pieniądze z urzędu skarbowego?

1, 2 lub 3 zwroty podatku od fiskusa w 2023 r. Wszystko co musisz wiedzieć o swoim zwrocie

Sprawdź PIT. Zwiększ swój zwrot podatku

Przygotowane przez fiskusa zeznania podatkowe udostępnione w e-Urzędzie Skarbowym zawierają tylko niektóre preferencje. Nie warto im ślepo ufać, bowiem część podatników nie ma w całości uwzględnionych wszystkich należnych ulg podatkowych, które mogą zwiększyć zwrot podatku.

Sprawdź PIT. Zwiększ swój zwrot podatku